home
logo facebook

AKTUALITY Z KNIHOVEN

Vytvořte si s námi čarodějnickou průsvitku na okno

V normální době bychom čarodějnice vyráběli s dětmi v knihovnách v rámci programu Společně v knihovně, museli jsme se ale přesunout do on-line prostředí. Když s Vámi nemůžeme být osobně, posíláme alespoň návod na tvoření malých kouzelných světů. Využijte svou fantazii ke společnému dílu. >> více

Užijte si podzimní prázdniny, doučování v knihovnách ve čtvrtek není

Ve čtvrtek a pátek není škola, takže odpadá i doučování v knihovnách. Příští týden už vše zas normálně. >> více

Zveme vás na debatu o roli knihovny v integraci dětí s OMJ

Jakou roli mají a jakou mají mít knihovny a další podobné organizace v integračním procesu? Jaké možnosti spolupráce ještě čekají na to, abychom je objevili? Přijďte diskutovat ve středu 11. 10. do Studia Alta v Praze 7. >> více

Doučování v knihovnách mění termíny a časy

Pomoc dětem v knihovnách poskytují ve svém volném čase naši dobrovolníci( kterým znovu děkujeme). Jak se jim v novém školním roce mění rozvrh a časové možnosti, musíme i my měnit dny a časy, kdy v knihovnách probíhá doučování. >> více

Doučování v knihovnách začíná 18. září

Oba programy zaměřené na doučování a pomoc se školní přípravou se pomalu budí z letního spánku. V novém školním roce nabídnou vše co loni, připravujeme několik vylepšení. Těšíme se na staré známé i na nové tváře! >> více

Zveme všechny na první volnočasovou akci Společně v knihovně

AKCE JE OTEVŘENÁ PRO VŠECHNY - ZVEME ty co chodí na doučování, ty co tam ještě nebyli, kamarády, kamarádky, spolužáky, bratry, sestry… všechny kdo nemají program na neděli 23. dubna. >> více